Vragen? Neem contact op!

  • Nederlands
  • English
  • Nederlands
  • English
  • Oktoberfest Dinnershow

    Oktoberfest Dinnershow

    Donderdag 10 oktober organiseren wij een  oktoberfest Dinnershow. Dit evenement vindt plaats in restaurant Imagine. Tijdens deze avond, wordt u naast heerlijk eten en drinken, ook nog getrakteerd op een avond vol entertainment. De studenten van onze eigen artiestenopleiding Dutch Academy of Performing Arts staan garant dat deze avond gevuld is met zang, dans én geweldige optredens. Uiteraard zorgen de studenten van onze Horeca- en Hotelopleidingen ervoor dat het u op culinair vlak aan niets zal ontbreken.

    De Dinnershows starten om 17.30 uur en worden rond 21.30 uur wordt afgesloten.
    Voor € 39,50 per persoon (inclusief een feestelijk aperitief, wijn, water, koffie & thee) heeft u een avond met een heerlijk 4 gangen diner én spetterend  entertainment.

    Voor meer informatie en reserveringen kunt u tijdens kantooruren (op maandag vanaf 10.00 uur, overige dagen vanaf 09.00 uur) contact opnemen met de afdeling Reserveringen.
    Telefoon: +31 (0)88 666 33 13
    Of u stuurt een e-mail met uw reserveringsaanvraag naar: horeca.reserveringen@rocmondriaan.nl
    Vergeet in deze email niet duidelijk uw naam, datum en het aantal personen te vermelden.

    Front of House Talent cup!

    Front of House Talent cup!

    Op 2 en 3 februari 2026 vindt, na een intensieve voorbereiding, de 1e editie van de door de International Hotel and Management School georganiseerde

    Lees bericht
    Tweede HOP-project: ‘Passéport’

    Tweede HOP-project: ‘Passéport’

    Op dinsdag 3 februari a.s. start het tweede concept van het HOP-project 2026. De studenten stellen het project zelf aan jullie voor en hopen

    Lees bericht
    HOP presenteert zes nieuwe restaurants

    HOP presenteert zes nieuwe restaurants

    De komende maanden worden weer zes nieuwe restaurant-concepten gepresenteerd in het zogeheten HOP-project. Studenten van de opleiding Horeca

    Lees bericht