Educatieve Diners bij Invitez
Graag nodigen we u uit voor een serie Educatieve Thema Diners die we vanuit de International Hotel and Management School met grote regelmaat
Lees bericht
Op maandag 23 februari vindt weer een Educatief Thema Diner plaats bij Invitez.
Tijdens dit diner wordt u geïnspireerd over het thema ‘Oog voor elkaar.’
Onze gastspreker is Jan Morsch van ‘De Tuinen van Mariahoeve’. Hij zal toelichten toe hoe samenwerking met buurtorganisaties, gemeente en wooncorporaties bijdraagt aan een groene omgeving, verbinding, gezondheid en het tegengaan van eenzaamheid. Vervolgens zal hij uitleggen hoe door o.a. composteren de aarde vruchtbaar en gezond wordt.
‘De Tuinen van Mariahoeve’ is ook een springplank voor andere projecten, zoals taallessen in het groen of natuurwandelingen in Mariahoeve. Ook zijn er diverse spin-offs, waaronder ‘De Compostbakkers’ en ‘Lekker buiten bezig’.
Het diner wordt door onze chef-kok René van Rijswijk, samen met onze studenten, van verse restproducten bereid en opgediend. De gerechten zijn niet alleen heel smaakvol, maar zien er ook nog eens prachtig uit.
U bent van harte welkom om op 23 februari gezellig aan te schuiven. Het diner vindt plaats in ons restaurant Orchard aan de Koningin Marialaan 9 in Den Haag. Het begint om 17.30 uur en zal rond 20.00 uur afgelopen zijn. Inloop is vanaf 17 uur. De kosten zijn € 17,50 per persoon, inclusief plat en bruiswater en na afloop koffie en thee. Overige drankjes zijn voor eigen rekening.
Reserveren kan via de Orchardpagina op The fork.
Let op: Voor de rest van het schooljaar is nog een hele serie Educatieve Diners gepland met elk een eigen thema, te weten:
02/03 – Verleden, heden, toekomst
09/03 – Verantwoord handelen
16/03 – Educatie
23/03 – Gezondheid
30/03 – Voedselomgeving
13/04 – Zee & wier – meer plantaardig
11/05 – Sociaal & gezond
18/05 – Mondiale voedselsysteem
01/06 – Ons eten
08/06 – Grande finale
Ook voor deze themadiners kan al worden gereserveerd via The Fork.
Bij de International Hotel and Managementschool en de School voor Horeca en Facilitaire dienstverlening van ROC Mondriaan, waar de koks van de toekomst worden opgeleid, is veel aandacht voor duurzaam eten. In onze theorielessen geven we onze studenten kennis over wat duurzaam, eerlijk en gezond voedsel inhoudt. Van grond tot mond, waarbij rekening wordt gehouden met duurzame teelt en een eerlijk inkomen voor de producent. In de praktijklessen in onze keukens en restaurants gaan de studenten hiermee aan de slag. Denk aan het leren vegetarisch koken met lokale, seizoensgebonden en biologische producten, het gebruiken van restproducten en fermenteren. Het Educatieve Thema Diner is zo’n praktijkles. Met uw komst draagt u bij aan deze les. Door deze leerervaring aan de studenten tijdens hun opleiding mee te geven, hopen we dat deze toekomstige koks en horecamedewerkers duurzame keuzes zullen maken waarmee we de aarde gezond kunnen houden.
Wij hopen op uw komst.
Met vriendelijke groet,
Team E.D.
Graag nodigen we u uit voor een serie Educatieve Thema Diners die we vanuit de International Hotel and Management School met grote regelmaat
Lees bericht
Vanaf 24 februari start het inmiddels alweer derde HOP-restaurant: Alpen Glanz. Zoals te doen gebruikelijk heeft elk HOP-thema ook een eigen website
Lees bericht
Op 2 en 3 februari 2026 vindt, na een intensieve voorbereiding, de 1e editie van de door de International Hotel and Management School georganiseerde
Lees bericht© Invitez The Hague Hospitality Experience Centre | Onderdeel van ROC Mondriaan
Ontworpen & gebouwd door Accent Interactive